Ara
Teklif Al
grafik-tasarim-banner

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

mobil-grafik-tasarim-banner

GRAFİK TASARIM

Markanızı; logo, afiş, ambalaj ve kurumsal kimlik gibi yaratıcı tasarımlarımız ile belirlediğiniz hedef kitlelere ulaştırmak için yenilikçi hizmetlerimizle yanınızdayız.

NELER YAPTIK

NELER YAPTIK

GRAFİK TASARIM

Amacı olan bir sanat olarak tanımlanan grafik tasarım ürünlerin satış ve pazarlamasında önemli bir unsurdur. Broşür ve logoların kritik bir bileşeni olan grafik tasarım çalışanlarınızla verimli bir şekilde iletişim kurmanızı da sağlar. Grafik tasarım, sorunları çözmek ve fikirleri tipografi, imge, renk ve form yoluyla iletmek için görsel kompozisyonlar kullanır. Grafik tasarımda görsel kompozisyon kullanmanın tek yolu bulunmaz. Çeşitli grafik tasarım türleriyle bu kompozisyonları tasarlayabilirsiniz. LLC Ajans grafik tasarım biriminde yer alan grafik tasarım sanatçılarımız işletmeniz için gerekli olan tasarımları kolaylıkla uygulayabilirler. LLC Ajans olarak görsel kimlik, pazarlama ve reklamcılık ve hareketli grafik tasarım örnekleri tasarlıyoruz.

Görsel Kimlik İçin Grafik Tasarım

Marka, bir işletme veya kuruluş ile hedef kitlesi arasındaki ilişkidir. Marka kimliği hem kuruluşun kişiliğini, tarzını ve özünü hem de anılarını, duygularını ve deneyimlerini nasıl ilettiği olarak tanımlanabilir. Bu noktada devreye görsel kimlik tasarımı devreye girer. Grafik tasarım markanın görsel kimliğini oluşturur. Grafik tasarım markanın kimliğini oluşturan kişiliği, tarzı, özü gibi soyut nitelikleri görüntüler, şekiller ve renklerle ortaya çıkarır. Grafik tasarımın ortaya çıkardığı görsel kimlik markanın yüzü olarak kabul edilir. Görsel kimlik tasarımında uzmanlaşmış olan grafikerler markanın kimliğini temsil eden logolar, tipografi, renk paletleri ve imaj gibi değerli nitelikler oluşturmak için markanın paydaşlarıyla işbirliği yapar. Grafikerler standart kartvizitlere ve kurumsal materyallere ek olarak marka için en iyi uygulamaları tanımlayan ve çeşitli ortamlarda uygulanan görsel markalaşma örnekleri sunan bir dizi görsel marka yönergesi geliştirir. Bu yönergeler gelecekteki uygulamalarda marka tutarlılığını sağlamaya yardımcı olur. LLC Ajans olarak referanslarımız arasında yer alan Adroit Yapı ve Otomotiv görsel kimliğini oluştururken marka paydaşlarıyla sıkı bir işbirliği yaparak başarılı bir marka yüzü oluşturduk. Görsel kimlik oluştururken marka temsilcileri ile işbirliği olmazsa olmazlar arasında yer alır.

Pazarlama ve Reklam İçin Grafik Tasarım

Grafik tasarım pazarlama ve reklamcılık alanında da markaların yanında yer alır. Kullanıcılar görsel içeriği daha ilgi çekici bulacağından markaların daha etkili tanıtım yapmalarına ve iletişim kurmalarına yardımcı olur. Grafikerler pazarlama stratejisi için tasarım oluşturmak için markanın pazarlama birimleriyle birlikte çalışır. Grafikerler pazarlama ve reklam için belirli bir alanda uzmanlaşabilirler. Pazarlama ve reklam için hazırlanan grafikler genel olarak baskı merkezli olsa da bu tür tasarımlar günümüzde özellikle içerik pazarlaması ve dijital reklamcılıkta daha fazla kullanılır. Pazarlama ve reklam için hazırlanan grafik tasarım örnekleri arasında basılı ve dijital broşürler, e-posta pazarlama şablonları, sosyal medya reklamları, afişler ve grafikler, banner ve yeniden hedefleme reklamları, web siteleri ve bloglar için görseller hazırlama gibi çalışmalar bulunuyor.

Hareketli Grafik Tasarımlar

Hareketli grafik olarak tanımlanan tasarımlar hareket halindeki tasarımları tanımlamak için kullanılır. Grafik tasarım alanında son derece yeni bir uzmanlık alanı olan hareketli grafik tasarımlar çevrimiçi medyada ve filmlerde kullanılan animasyon, ses, tipografi, görüntü, video ve diğer efektleri içerebilir. Teknolojinin gelişmesi ve video içeriğinin kral olarak kabul edilmesiyle son yıllarda hareketli grafik tasarımların popülerliği hızla artıyor. Hareketli grafik tasarım çalışmaları arasında tanıtım videoları, eğitim videoları ve web siteleri gibi çalışmalar bulunuyor. Hareketli grafik çalışmaları için örnek olarak LLC Ajans tarafından hazırlanan The Grand Mira Business Hotel tanıtım videosu gösterilebilir.

EnglishTurkish