Ne Yapıyoruz Bize Ulaşın +90 216 321 90 50

LLC AJANS | Hakkımızda

LLC REKLAM AJANS'INA

HOŞ GELDİNİZ

AŞAĞI

Kimiz Biz

Reklam ve Prodüksiyon sektöründe on yıla yakın tecrübemizle, bugüne kadar birçok kamu kurumu ve özel kuruluşa hizmet veren LLC Ajans olarak, işini sahiplenerek yapan ve bu anlamda uzun yıllara onlarca memnun müşteri sığdıran, Türkiye’nin önde gelen ajanslarından biriyiz.

Hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket ederken, hedefi büyümek ve yeni müşteriler edinmek isteyen markaların çözüm ortağı olarak ekonomik kazancı ve müşteri dönüşüm oranı yüksek projeler üretmekteyiz. Çünkü biz her müşterimizle, kazandırmak için işbirliği yapıyoruz.

Prodüksiyon, Yazılım, Tasarım, Sosyal Medya ve Dijital Medya planlamasında ulaştığımız başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımımız olmasıdır. Önceliğimiz kurumsal çalışmalar ve marka bilinirliğini artırma gibi azimle elde edilen kazançlar bütünü oluşturulmaktadır.

Google, Facebook, Instagram reklamları, görsel ve video reklamları hedef kitlelere, sizi arayan potansiyel müşterilerinize sunuyor, geri dönüşümlerini sağlıyoruz. Verdiğimiz her reklamda, hedef kitlenizi belirlerken adeta nokta atışı yapıyoruz. Çünkü biz de en az müşterimiz kadar, reklama harcanan her kuruşun fazlasıyla geri dönmesini istiyoruz.

Özellikle e-ticaret siteleri hazırlayarak müşterilerimizin satışlarını artırıyor ve onları yeni potansiyel müşteriler ile tanıştırıyoruz. Kurumsal web sayfaları ile markanın imajı için yazılı kodlamalar geliştiriyoruz.

 

Müşterilerimizi iş ortağı olarak görmekte, şeffaf raporlama ve birlikte reklam performansını ölçmede reklamın projelendirip yayınlanmasından bitişine kadar bütün süreçleri birlikte takip etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimize, dijital dünyada var olma, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir çalışma alanı sunmaktayız. İş ortağı olduğumuz markaların değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Ajansımız özellikle Dijital sektörde bölgesel bir lider olma hedefini korumaktadır.

Ajansımız, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Çünkü biz her müşterimizle, iş ortaklığından önce güven ortaklığı kurulmasından yanayız.

Müşterilerimizin dünyadaki hızlı gelişme ve değişimlere ayak uydurabilmesi için ekip arkadaşlarımız sürekli eğitimlerle kendilerini geliştirmekte, tüm bu birikim ve tecrübesini çalışmalarına yansıtmakta, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Böylece sahip olduğumuz geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını müşterilerimizle en iyi şekilde değerlendirmekteyiz.

Dijital ve Tv markaları ile çalışan şirketimiz, gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki sektörel kazançlılığı artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, hizmet verdiğimiz Google, Facebook, Instagram gibi dijital reklam sektörlerindeki bölgesel lider olma vizyonumuzun önemli bir göstergesidir.

LLC Ajans olarak farkımız, bizi tercih eden müşterilerimizin farkını dijital dünyada ve sosyal medyada ortaya koymak. Ve artık, bizimle çalışan her firma, diğerlerinin arasından sıyrılıyor. Çünkü biz, yaptığımız her işe imzamızı “kalite” ile atıyoruz.

seo,sosyal medya, dijital pazarlama,

Harika bir planlamayla satışlardaki artışta bir o kadar yükseliş yaşadı. Teşekkürler.

Müşteri
otel reklamları, oteller, tripadvisor, dijital pazarlama, sosyal medya, google reklam

Tanıtım filmi, Tripadvisor ve reklamlardaki başarıyla otelimiz 1 yılda mükemmel bir değişime girdi. Katkılarınız için teşekkürler.

Müşteri

Kaliteli İş Profesyonel Ekiple Son Bulur!