Referanslar Bize Ulaşın +90 216 321 90 50 Hizmetlerimiz

LLC AJANS | Hakkımızda

LLC AJANS HAKKIMIZDA

LLC Ajans, yenilikçi bakış açısı ile her geçen gün gelişerek büyümeyi başaran, dijital dünyada yerini sağlamlaştırmayı hedefleyen yeni nesil kreatif bir reklam ajansıdır. Genç ve dinamik ekibimiz ile değişen teknolojiyi ve dijital akımları kendimize rehber alarak hedeflerimize ulaşmaya devam ediyoruz. Sektörel tecrübemiz ile harmanladığımız akademik bilgilerimiz sayesinde farklı alanlardaki birçok markaya hizmet veriyoruz.

Dijital dünyaya entegre edilmiş stratejilerimiz ile prodüksiyon, grafik tasarım, dijital reklam, web yazılım ve sosyal medya alanlarında doğru adımlar atmanız için çalışmaya devam ediyoruz. Markanız için yenilikçi ve kreatif önerilerimizi sizinle paylaşmamızı isterseniz, biz tanışmaya hazırız.

seo, sosyal medya, dijital pazarlama, tanıtım filmi,

Firmamız için hazırlanan tanıtım filmi ve sosyal medya videolarıyla etkili planlama sayesinde satışlardaki artışta bir o kadar yükseliş yaşadı.

AKFİX Müşteri
otel reklamları, oteller, tripadvisor, dijital pazarlama, sosyal medya, google reklam,sosyal medya yönetimi, otel sosyal medya yönetimi

Tanıtım filmi, Tripadvisor ve reklamlardaki başarıyla otelimiz 1 yılda mükemmel bir değişime girdi. Katkıları için bütün ekibe teşekkürler.

The Grand Mira Business Hotel Müşteri
lens, lens reklamı, tanıtım reklam filmi, sosyal medya yönetimi

Yapılan planlamalar sonucunda satışlar ve marka bilinirliği de dahil olmak üzere olumlu bir çok etki için LLC Ajans'a teşekkürler.

Lens Optik Müşteri

Kaliteli İş Profesyonel Ekiple Son Bulur!