Ara
Teklif Al

Hakkımızda

Ödüllerimiz

Awwwards: Site of the Day
Photography
2020
Awwwards: Developer Award
Nightcar
2019
FWA: Site of the Day
Lemon City
2019
Awwwards: Honorable Mention
Object
2018
Awwwards: Site of the Day
Creative People
2018
CSS Design Awards: Site of the Day
Morning
2017
Kreatif Fikirler - Grafik Tasarımı - Web Sitesi - Reklam Filmi - Sosyal Medya Hesaplarınızı - Google Reklamları - Sosyal Medya Reklamları -Kreatif Fikirler - Grafik Tasarımı - Web Sitesi - Reklam Filmi - Sosyal Medya Hesaplarınızı - Google Reklamları - Sosyal Medya Reklamları -Kreatif Fikirler - Grafik Tasarımı - Web Sitesi - Reklam Filmi - Sosyal Medya Hesaplarınızı - Google Reklamları - Sosyal Medya Reklamları -

LLC AJANS

DİJİTAL ÇAĞDA DOĞMUŞ, YENİ NESİL KREATİF REKLAM AJANSI!

LLC AJANS OLARAK, FİRMANIZA ÖZGÜN PRODÜKSİYON HİZMETLERİ, DİJİTAL PAZARLAMA, GRAFİK TASARIM, MEDYA PLANLAMA, KURUMSAL /E-TİCARET WEB SİTE YAZILIMLARI KONULARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
 

Genç ve dinamik ekibimizle dijital dönüşümün her adımını takip ederek sizlere ve şirketinize en doğru çözümleri sunabilmek için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi, yeni dijital akımları takip ediyor stratejilerimizi bu akımı arkamıza alarak belirliyor, size özel çözümlerimizle en doğru adımları atmanıza yardımcı oluyoruz. Mailing, Sosyal Medya Yönetimi, YouTube Reklamları, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, TripAdvisor ve diğer tüm kreatif çalışmalarınızda profesyonel dijital medya planlama hizmetlerimizle yanınızdayız. Müşterilerimizin pazarlama zorluklarını yaratıcılık, strateji ve yeteneklerimizle aşarak kalıcı bir etki sağlıyoruz. 

LLC Ajans, yenilikçi bakış açısı ile her geçen gün gelişerek büyümeyi başaran, dijital dünyada yerini sağlamlaştırmayı hedefleyen yeni nesil kreatif bir reklam ajansıdır. Genç ve dinamik ekibimiz ile değişen teknolojiyi ve dijital akımları kendimize rehber alarak hedeflerimize ulaşmaya devam ediyoruz. Sektörel tecrübemiz ile harmanladığımız akademik bilgilerimiz sayesinde farklı alanlardaki birçok markaya hizmet veriyoruz.

Dijital dünyaya entegre edilmiş stratejilerimiz ile prodüksiyon, grafik tasarım, dijital reklam, web yazılım ve sosyal medya alanlarında doğru adımlar atmanız için çalışmaya devam ediyoruz. Markanız için yenilikçi ve kreatif önerilerimizi sizinle paylaşmamızı isterseniz, biz tanışmaya hazırız.

Mehmet LÜLECİ

Müşteri Yorumları
“ Yapılan planlamalar sonucunda satışlar ve marka bilinirliği de dahil olmak üzere olumlu bir çok etki için LLC Ajans'a teşekkürler. ”
LENS OPTİK
Serhan Yanık (Kurucu)
“ Tanıtım Filmi, Tripadvisor ve reklamlardaki başarıyla otelimiz 1 yılda mükemmel bir değişime girdi. Katkıları için bütün ekibe teşekkürler. ”
THE GRAND MİRA BUSİNESS HOTEL
Hüseyin Göktürk (Firma Sahibi)
"Firmamız için hazırlanan tanıtım filmi ve sosyal medya videolarıyla etkili planlama sayesinde satışlardaki artışta bir o kadar yükseliş yaşandı."
AKFİX
Sinan Erdem (Pazarlama Müdürü)

LLC TEAM

llc_mehmet

Mehmet LÜLECİ

Agency Founder

Serhat-DALGALIDERE

Serhat DALGALIDERE

Agency Director

llc_yaren

Yaren DURU

Digital Marketing Director

Llcajans Personel

Nuri ÇAM

Art Director

llc_yiğit

Yiğit Can DERYA

Software Director

llc_taner

Taner KURBAN

Video Graphics Specialist

Zeynep-YILMAZ

Zeynep YILMAZ

Graphic Design Specialist

Tvin ZEYTOUNIAN

Graphic Design Specialist

Pınar ÖZKILIÇ

Social Media Specialist

Llcajans Personel Salih

Salih LÜLECİ

Web Developer

LLC Ajans Personel Musa

Musa ALİOĞLU

Web Developer

Serhat KORKMAZ

Graphic Design Intern

Markalarımız

llcsoft_logo
butik içerik_logo
nettereklamver logo
tp promozyon logo
ArabicEnglishFrenchGermanTurkish