dijital-pazarlama-banner

Dijital Pazarlama

mobil-dijital-pazarlama-banner

Dijital Pazarlama

DİJİTAL PAZARLAMA

Bir marka imajı oluşturmak, marka imajını korumak, ürün/hizmet pazarlamak için dijital pazarlama, hedef kitleye ulaşmanın en iyi yollarından biridir. Bu yolda sizlere hizmet vermek için genç ve dinamik ekibimiz ile hazırız.

NELER YAPTIK

aktident_logo_3lu_sloganli
aktif xray logo
cellubor logo
KAHEV_LOGO-01
iyibize.com logo
grandmira logo
emta logo 4
emta logo 2
emta logo 3
emta logo
tuzla garden logo
Clinique Dent Beaute logo
green forest logo
akbor logo
akrida_logo
fitvizite logo
terraros logo
ikomt logo
mıcroyal logo
Dolunay bilge logo
kuzey paslanmaz logo
lens logo pembe
lens optik
fatih offshore logo
yaşam çiçeği logo
MARE LOGO-01
re-sis logo

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama kavramı sosyal medya, arama motorları, web siteleri ve dijital olarak erişilebilen diğer programlar gibi çevrimiçi platformlar aracılığıyla tanıtım materyalleri yayınlama süreci olarak açıklanıyor. Dijital çağı yaşadığımız bugünlerde işletmenizin geleneksel pazarlamadan çok dijital pazarlamaya ihtiyacı var. Aklınıza işletmenizin neden dijital pazarlamaya ihtiyacı olduğu sorusu gelebilir. Cevap çok basit! Çünkü tüketiciler zamanlarının çoğunu dijital ortamda geçiriyor. Dijital pazarlama ise işletmenizi doğrudan hedef kitlenizin bulunduğu yere götürüyor.

Dijital Pazarlamayı Benzersiz Kılan Güç Ne?

Facebook, YouTube, Yelp, Twitter, Google arama motoru ve daha fazla güvenilir sitelerin popülerliğinden yararlanma gücü dijital pazarlamayı benzersiz kılıyor. Böylesi güvenilir siteler kendi müşterilerine hizmet sunmak amacıyla web sitelerinde size reklam alanı satıyorlar. Bir dijital platformda reklam verdiğinizde aslında hedef kitlenizin sevdiği dijital platformu destekliyorsunuz. Mesela, Google arama motorunda kullanıcılar günde 3.5 milyar arama yapıyor. Aramaların % 35’i çeşitli ürünler için olduğu belirtiliyor.

Pazarlama Stratejinizde Dijital Kampanyalar Neden Olmalı?

Dijital kampanyalar işletmenizi tanıtmanın en güzel yanı doğru kişilere doğru zamanda doğru mesajla ulaşabilmeniz. Geleneksel reklamlar sayesinde hedef kitlenize ulaşabildiğinizi düşünebilirsiniz. Dijital pazarlama ile potansiyel müşterilerinize nokta atışı ile ulaşabilirsiniz. Mesela, Betül Bingöl Beauty Center LLC Ajans’ın planladığı dijital pazarlama kampanyaları ile daha çok kadını güzelleştiriyor. Bunun nedeni etkili ve doğru planlanmış dijital kampanyalar sayesinde işletmenin potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi. İşletmenizi tanıtmak için dijital kampanyaları kullandığınızda reklam sektöründe bu pazarlama şekli ile hedefin ne kadar yüksekte olduğunu görebilirsiniz.

Dijital Kampanyaların Çalışma Sistemi Nasıl?

Instagram, Facebook veya YouTube’a ürünleriniz/hizmetleriniz ile ilgili reklamlar yerleştirmek dijital kampanyalar için yeterli olmuyor. Dijital kampanyaların çalışma sistemini şu şekilde anlatabiliriz: Kampanyaları hazırlayan ekip, internet tabanlı reklam araçlarını kullanarak dijital reklam kampanyalarını araştırıyor, yönetiyor, izliyor, çözümlüyor ve iyileştiriyor. Dijital kampanyalar etkili bir şekilde hazırlandığında hedef kitleniz reklam yaptığınız web sitesindeki kullanıcı deneyimleriyle herhangi bir sorun çıkmadan bütünleşiyor. Doğal ve müdahaleci olmayan bir şekilde hedef kitlenizi kendi sitenize ve ürünlerinize/hizmetlerinize yönlendiriyor. Hedef kitlenizin ilgi düzeyini ve dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmanın yolu kampanyalarınızı kişiselleştirmekten geçiyor. Kişiselleştirilen kampanyalar sayesinde başka yöntemlerle kazanamayacağınız yatırım getirisine (ROI) sahip olmanızı sağlar. Bunun yanı sıra kampanya yöntemini tercih ettiğinizde hedef kitlenizin reklamınızla ilgili olan tavırlarını da kolaylıkla izleyebilirsiniz. Etkili bir dijital reklam kampanyası ve yüksek yatırım getirisi için konusunda uzman olan LLC Ajans dijital pazarlama ekibi sabırsızlıkla sizleri bekliyor.

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish