Referanslar Bize Ulaşın +90 216 321 90 50 Hizmetlerimiz

LLC | Reklam & Tanıtım Filmi

Reklam & Tanıtım Filmi

Devir reklam devri. Bugün potansiyel müşteri olan birçok kişi veya firma, ürün alacağı zaman sosyal medyadan veya Youtube üzerinden bir araştırma yapar. Dolayısıyla bir firmanın, hedef kitlesi iyi belirlenerek özenle hazırlanmış bir tanıtım filmi, hem iyi bir reklam hem de kurumsal imajın gereğidir.
Aşağı

Reklam
&
Tanıtım Filmi

LLC Ajans olarak biz, firmanın ihtiyaç analizleri doğrultusunda, etkili bir ARGE ve projelendirme sürecinin ardından, profesyonel kadromuzla bir tanıtım filmi hazırlıyoruz. 4K kalitesinde drone ile havadan çekimler de yaptığımız tanıtım filmlerini, hazırlık ve senaryo aşamasından tutun, post prodüksiyona kadar, her aşamasında müşteri ile diyalog hâlinde ilerliyoruz ve nihayetinde müşterinin istediğinden daha güzel bir tanıtım filmi ortaya çıkarıyoruz…

 

Eğer müşterimizin kısa bir reklam filmine ihtiyacı varsa, bu kez benzer süreçler yine söz konusu oluyor. Ancak burada amaç, daha geniş bir kitleye, daha yüksek bütçeyle, daha kısa sürede ulaşmak olduğu için, oldukça titiz bir çalışmayla, markayı duyuracak ve hedeflenen amaçlara ulaşılmasını sağlayacak bir projeye imza atıyoruz.

Reklam & Tanıtım Filmi
Belgesel SAYFASINA GİT