Neler Yaptık Bize Ulaşın +90 216 321 90 50

LLC | Prodüksiyon
Aşağı

Prodüksiyon


Tanıtım Filmi , Reklam Filmi, 2D - 3D Animasyon , İnfografik, Havadan Drone Çekimi vb. prodüksiyon hizmetlerimizle markanızı anlatalım: Etkileyici görsel ürünlerimizle firmanızı geniş kitlere ulaştıralım.

Dolayısıyla bir firmanın, hedef kitlesi iyi belirlenerek özenle hazırlanmış bir tanıtım filmi, hem iyi bir reklam hem de kurumsal imajın gereğidir. LLC Ajans olarak biz, firmanın ihtiyaç analizleri doğrultusunda, etkili bir ARGE ve projelendirme sürecinin ardından, profesyonel kadromuzla bir tanıtım filmi hazırlıyoruz. 4K kalitesinde drone ile havadan çekimler de yaptığımız tanıtım filmlerini, hazırlık ve senaryo aşamasından tutun, post prodüksiyona kadar, her aşamasında müşteri ile diyalog hâlinde ilerliyoruz ve nihayetinde müşterinin istediğinden daha güzel bir tanıtım filmi ortaya çıkarıyoruz…

 

Eğer müşterimizin kısa bir reklam filmine ihtiyacı varsa, bu kez benzer süreçler yine söz konusu oluyor. Ancak burada amaç, daha geniş bir kitleye, daha yüksek bütçeyle, daha kısa sürede ulaşmak olduğu için, oldukça titiz bir çalışmayla, markayı duyuracak ve hedeflenen amaçlara ulaşılmasını sağlayacak bir projeye imza atıyoruz.

Prodüksiyon
Web Site Yazılımları SAYFASINA GİT